Amica KB 15150 W Instrukcja
Oto Amica KB 15150 W (lodówka) instrukcja użytkownika. 98 strony w języku Nederlands o wadze 5.6 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/98
Rozwiązywanie problemów Amica KB 15150 W
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Długość przewodu: | 1.55 m |
| Położenie urządzenia: | Wolnostojący |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Wysokość produktu: | 500 mm |
| Szerokość produktu: | 480 mm |
| Głębokość produktu: | 455 mm |
| Waga produktu: | 15000 g |
| Szerokość opakowania: | 500 mm |
| Wysokość opakowania: | 530 mm |
| Głębokość opakowania: | 465 mm |
| Poziom hałasu: | 41 dB |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Waga wraz z opakowaniem: | 16000 g |
| Roczne zużycie energii: | 80 kWh |
| Zużycie energii: | 0.23 kWh/24h |
| Pojemność lodówki netto: | 45 l |
| Tworzywo półek: | Szkło hartowane |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka): | Tak |
| Liczba półek w lodówce: | 1 |
| Funkcja Super Cool: | Nie |
| Komora Fresh zone: | Nie |
| Alarm przy otwiertych drzwiach: | Nie |
| Tryb klimatu: | ST |
| Pojemnik na jajka: | Nie |
| Funkcja urlopu: | Nie |
| System nie zamrażania: | Nie |