Amica MPGCZ6411 Instrukcja
Oto Amica MPGCZ6411 (piec) instrukcja użytkownika. 24 strony w języku Engels o wadze 3.2 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/24

OWNER’S MANUAL
DATA PROJECTOR
TDP-MT500
Rozwiązywanie problemów Amica MPGCZ6411
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Położenie urządzenia: | Wbudowany |
| Szerokość produktu: | 600 mm |
| Głębokość produktu: | 510 mm |
| Waga produktu: | 12500 g |
| Rodzaj płyty grzejnej: | Gaz |
| Typ górnej powierzchni: | Szkło |
| Liczba palników/stref gotowania: | 4 stref(y) |
| Liczba palników: | 4 stref(y) |
| Zapłon elektroniczny: | Tak |
| Materiał podtrzymujący naczynie: | Żeliwo |