Amica UC150.3 Instrukcja
Oto Amica UC150.3 (lodówka) instrukcja użytkownika. 36 strony w języku Engels o wadze 3.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/36
Rozwiązywanie problemów Amica UC150.3
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Położenie urządzenia: | Wbudowany |
| Wysokość produktu: | 870 mm |
| Szerokość produktu: | 596 mm |
| Głębokość produktu: | 550 mm |
| Dostosowany do paneli: | Nie |
| Poziom hałasu: | 41 dB |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Obciążenie: | - W |
| Klasa wydajności energetycznej: | F |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Typ lamp: | Światło jarzeniowe |
| Roczne zużycie energii: | 116 kWh |
| Pojemność lodówki netto: | 140 l |
| Tworzywo półek: | Szkło hartowane |
| Światło wewnątrz lodówki: | Tak |
| Liczba półek w lodówce: | 2 |
| Przegródki na drzwiach lodówki: | 2 |
| Pojemność lodówki brutto: | 142 l |
| Pojemnik na jajka: | Tak |
| Termostat: | Tak |