Balay
dzwonek do drzwi
3BE296ABC
Balay 3BE296ABC Instrukcja
Oto Balay 3BE296ABC (dzwonek do drzwi) instrukcja użytkownika. 2 strony w języku Nederlands o wadze 0.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/2
Rozwiązywanie problemów Balay 3BE296ABC
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Liczba źródeł światła: | 4 szt. |
| Rodzaj żarówki: | LED |
| Materiał obudowy: | Szkło |
| Długość przewodu: | 1.3 m |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Szerokość produktu: | 900 mm |
| Głębokość produktu: | 500 mm |
| Waga produktu: | 21564 g |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Tak |
| Poziom hałasu: | 61 dB |
| Obciążenie: | 204 W |
| Klasa wydajności energetycznej: | B |
| Skala efektywności energetycznej: | A +++ do D |
| Certyfikaty: | CE, VDE |
| Model: | Wyspowy |
| Roczne zużycie energii: | 35 kWh |
| Prędkości: | 5 |
| Możliwość mycia filtra: | Tak |
| Maksymalna moc ekstrakcji: | 734 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji: | Kanałowe / obiegowe |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego: | A |
| Klasa wydajności świecenia: | A |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego: | E |
| Poziom hałasu (niska prędkość): | 47 dB |
| Rodzaj filtra tłuszczu: | Stal nierdzewna |
| Filtr odporny na zmywanie w zmywarce: | Tak |
| Moc silnika: | 190 W |
| Wysokość bez komina: | 59 mm |
| Wysokość (max.): | 189 mm |
| Silnik dołączony: | Tak |
| Ilość silników: | 1 |
| Prędkość w trybie intensywnym: | Tak |
| Wskaźnik czyszenia filtra: | Tak |
| Minimalna odległość od płyty gazowej: | 650 mm |
| Minimalna odległość od płyty elektrycznej: | 650 mm |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym: | 150 mm |
| Maksymalna moc recyrkulacji: | 574 m³/h |
| Lokalizacja wydechu: | Górne |
| Pozycja oświetlenia: | Przednie |
| Ciśnienie (Pa): | 248 |