Balay 3FFB3421 Instrukcja
Oto Balay 3FFB3421 (lodówka) instrukcja użytkownika. 68 strony w języku Engels o wadze 2.7 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/68
Rozwiązywanie problemów Balay 3FFB3421
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Długość przewodu: | 2.4 m |
| Położenie urządzenia: | Wolnostojący |
| Wysokość produktu: | 1704 mm |
| Szerokość produktu: | 600 mm |
| Waga produktu: | 65000 g |
| Poziom hałasu: | 45 dB |
| Obciążenie: | 160 W |
| Klasa efektywności energetycznej (stara): | A+ |
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Zasilanie: | 220-240 V |
| Funkcja rozmrażania: | Tak |
| Roczne zużycie energii: | 273 kWh |
| Dwustronne drzwi: | Tak |
| Zużycie energii: | 0.750 kWh/24h |
| Pojemność lodówki netto: | 211 l |
| Pojemność brutto: | 278 l |
| Światło wewnątrz lodówki: | Tak |
| Stojak na butelki: | Tak |
| Pojemność zamrażarki netto: | 63 l |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania: | 16 h |
| Pojemność zamrażarki brutto: | 6 kg/24h |
| Funcja szybkiego zamrażania: | Nie |
| Alarm temperatury: | Nie |
| Alarm przy otwiertych drzwiach: | Nie |
| Maszyna do lodu: | Tak |
| Pojemnik na jajka: | Tak |
| Palety na kostki lodu: | Tak |
| System nie zamrażania: | Tak |
| Wbudowana zamrażarka: | Tak |
| Funkcja antybakteryjna: | Tak |