Balay 3FIE734S Instrukcja
Oto Balay 3FIE734S (lodówka) instrukcja użytkownika. 1 strony w języku Universeel o wadze 0.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/1
Rozwiązywanie problemów Balay 3FIE734S
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Długość przewodu: | 2.3 m |
| Położenie urządzenia: | Wbudowany |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Wysokość produktu: | 1772 mm |
| Szerokość produktu: | 541 mm |
| Głębokość produktu: | 548 mm |
| Waga produktu: | 52300 g |
| Kolor drzwiczek: | Biały |
| Szerokość przedziału instalacji: | 560 mm |
| Technologia przetworników: | Tak |
| Poziom hałasu: | 35 dB |
| Klasa emisji hałasu: | B |
| Prąd: | 10 A |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Typ lamp: | LED |
| Roczne zużycie energii: | 114 kWh |
| Dwustronne drzwi: | Tak |
| Pojemność lodówki netto: | 310 l |
| Tworzywo półek: | Szkło |
| Minimalna temperatura pracy: | 10 °C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji: | 43 °C |
| Światło wewnątrz lodówki: | Tak |
| Liczba półek w lodówce: | 6 |
| Liczba pojemników na warzywa: | 2 |
| Przegródki na drzwiach lodówki: | 5 |
| Stojak na butelki: | Tak |
| Funkcja Super Cool: | Tak |
| Alarm przy otwiertych drzwiach: | Tak |
| Tryb klimatu: | SN-T |
| Pojemnik na jajka: | Tak |
| Funkcja urlopu: | Nie |
| System nie zamrażania: | Tak |
| Liczba półek na jajka: | 3 |