Balay
zamrażarka
3GUB3252
Balay 3GUB3252 Instrukcja
Oto Balay 3GUB3252 (zamrażarka) instrukcja użytkownika. 56 strony w języku Engels o wadze 5.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/56
Rozwiązywanie problemów Balay 3GUB3252
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ produktu: | Zamrażarka wolnostojąca |
| Długość przewodu: | 2.3 m |
| Położenie urządzenia: | Wbudowany |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu: | - mm |
| Szerokość produktu: | 598 mm |
| Głębokość produktu: | 548 mm |
| Dostosowany do paneli: | Nie |
| Poziom hałasu: | 38 dB |
| Obciążenie: | 90 W |
| Klasa efektywności energetycznej (stara): | A+ |
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Waga wraz z opakowaniem: | 38000 g |
| Diody LED: | Tak |
| Wymiary opakowania (SxGxW): | 670 x 610 x 890 mm |
| Dwustronne drzwi: | Tak |
| Pojemność zamrażarki netto: | - l |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania: | 23 h |
| Pojemność zamrażarki brutto: | - l |
| Liczba półek w zamrażarce: | 3 |
| Alarm przy otwiertych drzwiach: | Tak |
| Tryb klimatu: | SN-ST |
| System nie zamrażania: | Nie |
| wymiary przestrzeni instalacyjnej (SxGxW): | 600 x 550 x 820 mm |
| Zakres pomiarowy temperatury: | °C |