Balay 3HA5888A6 Instrukcja
Oto Balay 3HA5888A6 (piekarnik) instrukcja użytkownika. 1 strony w języku Universeel o wadze 0.2 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/1

Contents
Before Getting Started...
Watch Face Items
Navigating Between Modes
Mode Overview
Using the Crown
Hand and Day Indicator Movement
Solar Charging
Useful Features
Time Adjustment
Using Watch Operations to Adjust the Time
and Day Settings
MA1907-EA © 2019 CASIO COMPUTER CO., LTD.
Using Mobile Link with a Mobile
Phone
Getting Ready
A
Install the required app on your phone.
B
Configure Bluetooth settings.
C
Pair the watch with a phone.
Auto Time Adjustment
Viewing Stopwatch Data
Setting the Alarm
Configuring World Time Settings
Adjusting Hand and Day Indicator Alignment
Phone Finder
Configuring Watch Settings
Changing the Home City Summer Time Setting
Checking the Watch Charge Level
Connection
Connecting with a Phone
Canceling a Connection with a Phone
Using the Watch in a Medical Facility or
Aircraft
Unpairing
If you purchase another phone
Stopwatch
Measuring Elapsed Time
Flyback Timing (Lap Timing)
Example: Recording a Race Lap Time
Checking the Difference Between the Current
and Previous Lap Times
Other Settings
Configuring Dual Time Settings
Configuring Alarm Settings
Turning Off the Alarm
Resetting Watch Settings
Adjusting Hand and Day Indicator
Alignment
Adjusting Hand and Day Indicator Alignment
Moving to Another Time Zone
Other Information
Summer Time Switching
Supported Phones
Specifications
Mobile Link Precautions
Copyrights and Registered Copyrights
Troubleshooting
Operation Guide 5604
1
Rozwiązywanie problemów Balay 3HA5888A6
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Szary |
| Typ kontroli: | Rotary, Touch |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Długość przewodu: | 1.2 m |
| Położenie urządzenia: | Wbudowany |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Wysokość produktu: | 595 mm |
| Szerokość produktu: | 594 mm |
| Głębokość produktu: | 548 mm |
| Waga produktu: | 39600 g |
| Szerokość przedziału instalacji: | 568 mm |
| Głębokość przedziału instalacji: | 550 mm |
| Prąd: | 16 A |
| Klasa wydajności energetycznej: | A |
| Skala efektywności energetycznej: | A +++ do D |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi: | Nie |
| Zawias drzwiczek: | W dół |
| Wysokość przedziału instalacji: | 600 mm |
| Samoczyszczący: | Tak |
| Typ wtyczki zasilającej: | Type F (CEE 7/4) |
| Liczba piekarników: | 1 |
| Pojemność netto piekarnika: | 71 l |
| Grill: | Tak |
| Otwieranie drzwi piekarnika: | Opadające |
| Termoobieg: | Tak |
| Standardowe gotowanie: | Tak |
| Wskaźnik efektywności energetycznej: | 95.3 |
| Zużycie energii (standard): | 0.99 kWh |
| Zużycie energii (konwekcja wymuszona): | 0.81 kWh |
| Funkcja utrzymywania temperatury: | Tak |
| Rodzaj timera: | Cyfrowy |
| Typ piekarnika: | Kuchenka elektryczna |
| Rozmiar piekarnika: | Średni |
| Pojemność wnętrza wszystkich piekarników: | 71 l |
| Łączna moc piekarnika: | 3600 W |
| Funkcja rozmrażania piekarnika: | Tak |
| Gotowanie mikrofalowe: | Nie |
| Gotowanie na parze: | Tak |
| Zakres termostatu piekarnika: | 30 - 275 °C |
| Chowane gałki: | Tak |
| Materiał frontów: | Szkło |
| Maksymalna temperatura drzwi: | 30 °C |
| Szerokość przedziału instalacyjnego (min): | 560 mm |
| Zintegrowany zegar: | Tak |
| Rodzaj zegara: | Elektroniczny |
| Szyna teleskopowa w zestawie: | Tak |
| Ilość programów gotowania: | 14 |
| Rodzaj czyszczenia: | Hydrolityczny + pirolityczny |
| Maksymalna temperatura (konwekcja): | 275 °C |