Balay 3HB433CX0 Instrukcja
Oto Balay 3HB433CX0 (piekarnik) instrukcja użytkownika. 1 strony w języku Uniwersalny o wadze 0.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/1

3HB433CX0
71 L
0,97 kWh/cycle *
0,81 kWh/cycle *
Rozwiązywanie problemów Balay 3HB433CX0
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, Stainless steel |
| Typ kontroli: | Rotary, Touch |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Długość przewodu: | 1.2 m |
| Położenie urządzenia: | Wbudowany |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 595 mm |
| Szerokość produktu: | 594 mm |
| Głębokość produktu: | 548 mm |
| Waga produktu: | 40200 g |
| Szybkie nagrzewanie: | Tak |
| Szerokość przedziału instalacji: | 560 mm |
| Głębokość przedziału instalacji: | 550 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach: | 1040 mm |
| Prąd: | 16 A |
| Obciążenie: | 3400 W |
| Klasa wydajności energetycznej: | A |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
| Certyfikaty: | CE, VDE |
| Zawias drzwiczek: | W dół |
| Wysokość przedziału instalacji: | 585 mm |
| Samoczyszczący: | Tak |
| Liczba piekarników: | 1 |
| Pojemność netto piekarnika: | 71 l |
| Grill: | Tak |
| Liczba półek: | 1 pół. |
| Termoobieg: | Tak |
| Standardowe gotowanie: | Tak |
| Zużycie energii (standard): | 0.97 kWh |
| Zużycie energii (konwekcja wymuszona): | 0.81 kWh |
| Funkcja utrzymywania temperatury: | Nie |
| Tacka do pieczenia: | Tak |
| Typ piekarnika: | Kuchenka elektryczna |
| Rozmiar piekarnika: | Średni |
| Pojemność wnętrza wszystkich piekarników: | 71 l |
| Łączna moc piekarnika: | - W |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania: | Nie |
| Funkcja rozmrażania piekarnika: | Nie |
| Ruszt: | Nie |
| Gotowanie mikrofalowe: | Nie |
| Gotowanie na parze: | Nie |
| Zakres termostatu piekarnika: | 40 - 275 °C |
| Chowane gałki: | Tak |
| Chłodne drzwi: | Tak |
| Powierzchnia użytkowa tacy: | 1290 cm² |
| Maksymalna temperatura drzwi: | 40 °C |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW): | 480 x 415 x 357 mm |
| Zintegrowany zegar: | Tak |
| Rodzaj zegara: | Elektroniczny |
| Ilość programów gotowania: | 7 |
| Pozycja panelu sterowania: | Przednie |
| Moc piekarnika: | 3400 W |
| Maksymalna temperatura (standard): | 275 °C |
| Maksymalna temperatura (konwekcja): | 275 °C |
| Usuwalne drzwiczki piekarnika: | Tak |