Balay 3HB5158A2 Instrukcja
Oto Balay 3HB5158A2 (piekarnik) instrukcja użytkownika. 1 strony w języku Uniwersalny o wadze 0.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/1

3HB5158A2
71 L
0,97 kWh/cycle *
0,81 kWh/cycle *
Rozwiązywanie problemów Balay 3HB5158A2
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Szary |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Długość przewodu: | 1.2 m |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Położenie urządzenia: | Wbudowany |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 595 mm |
| Szerokość produktu: | 594 mm |
| Głębokość produktu: | 548 mm |
| Waga produktu: | 34300 g |
| Szybkie nagrzewanie: | Tak |
| Szerokość przedziału instalacji: | 568 mm |
| Głębokość przedziału instalacji: | 550 mm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji: | 585 mm |
| Prąd: | 16 A |
| Klasa wydajności energetycznej: | A |
| Skala efektywności energetycznej: | A +++ do D |
| Sterowanie przez Wi-Fi: | Nie |
| Wysokość przedziału instalacji: | 595 mm |
| Samoczyszczący: | Tak |
| Liczba piekarników: | 1 |
| Pojemność netto piekarnika: | - l |
| Grill: | Tak |
| Zużycie energii (standard): | 0.97 kWh |
| Zużycie energii (konwekcja wymuszona): | 0.81 kWh |
| Nazwa koloru: | Anthracite Gray |
| Typ piekarnika: | Kuchenka elektryczna |
| Rozmiar piekarnika: | Średni |
| Pojemność wnętrza wszystkich piekarników: | 71 l |
| Łączna moc piekarnika: | 3400 W |
| Materiał frontów: | Szkło |
| Maksymalna temperatura drzwi: | 50 °C |
| Szerokość przedziału instalacyjnego (min): | 560 mm |
| Rodzaj czyszczenia: | Hydrolityczny |
| Maksymalna temperatura (konwekcja): | 275 °C |
| Materiał panelu sterowania: | Szkło |