Balay 3KRP7866 Instrukcja
Oto Balay 3KRP7866 (lodówka) instrukcja użytkownika. 72 strony w języku Angielski o wadze 1.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/72

Rozwiązywanie problemów Balay 3KRP7866
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Długość przewodu: | 2.4 m |
| Położenie urządzenia: | Wolnostojący |
| Wysokość produktu: | 2000 mm |
| Szerokość produktu: | 600 mm |
| Głębokość produktu: | 600 mm |
| Obciążenie: | 160 W |
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Zasilanie: | 220-240 V |
| Funkcja rozmrażania: | Tak |
| Roczne zużycie energii: | 309 kWh |
| Dwustronne drzwi: | Tak |
| Pojemność netto: | 3117 l |
| Pojemność lodówki netto: | 293 l |
| Pojemność brutto: | 358 l |
| Światło wewnątrz lodówki: | Tak |
| Liczba półek w lodówce: | 3 |
| Stojak na butelki: | Tak |
| Pojemność zamrażarki netto: | 94 l |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania: | 18 h |
| Pojemność zamrażarki brutto: | 14 kg/24h |
| Funcja szybkiego zamrażania: | Tak |
| Alarm temperatury: | Tak |
| Alarm przy otwiertych drzwiach: | Tak |
| Pojemnik na jajka: | Tak |
| System nie zamrażania: | Tak |
| Wbudowana zamrażarka: | Tak |