Balay 3TI978B Instrukcja
Oto Balay 3TI978B (pralka) instrukcja użytkownika. 1 strony w języku Uniwersalny o wadze 0.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/1

A
B
C
D
E
F
G
2019/2014
100
Balay
3TI978B
C
64dB
A CDEFGB
59 kWh
43 L
7.0 kg
3:04
ABCD
Rozwiązywanie problemów Balay 3TI978B
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ kontroli: | Buttons, Rotary |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Długość przewodu: | 2.1 m |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Położenie urządzenia: | Wbudowany |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 818 mm |
| Szerokość produktu: | 596 mm |
| Głębokość produktu: | 544 mm |
| Waga produktu: | 76337 g |
| Kolor drzwiczek: | Biały |
| Głębokość przy otwartych drzwiach: | 956 mm |
| Funkcja AquaStop: | Tak |
| Opóźniony start czasomierza: | Tak |
| Opóźniony start: | 24 h |
| Klasa emisji hałasu: | A |
| Prąd: | 10 A |
| Obciążenie: | 2300 W |
| Pobór wody na cykl: | 43 l |
| Tryb wyłączenia: | 0.12 W |
| Klasa wydajności energetycznej: | C |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 59 kWh |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu: | Tak |
| Certyfikaty: | CE, VDE |
| Pranie zużywające energię: | 0.97 kWh |
| Typ ładowania: | Od przodu |
| Zawias drzwiczek: | Lewy |
| Pojemność znamionowa: | 7 kg |
| Maksymalna prędkość obrotu: | 1200 RPM |
| Klasa wirowania (suszenia): | B |
| Poziom hałasu (pranie): | 42 dB |
| Pozostała wilgoć: | 53 % |
| Poziom hałasu (wirowanie): | 64 dB |
| Programy prania: | Blouse/shirt, Cold, Wool, Mix, Quick, Synthetics, White, Delicate/silk |
| Pojemność bębna: | 55 l |
| Czas cyklu (max): | 184 min |
| Regulowana prędkość obrotów: | Tak |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem: | Tak |
| Regulacja temperatury: | Tak |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0.5 W |
| System równoważenia balansu: | Nie |
| Brzęczyk: | Tak |
| Oświetlenie wnętrza bębna: | Tak |
| System kontroli piany: | Tak |
| Regulowanie stopy: | 12 mm |
| Minimalna prędkość obrotu: | 400 RPM |
| Czas cyklu (program szybki): | 15 min |
| Menu językowe: | ESP, POR |
| funkcja Rinse Plus: | Tak |
| Automatyczne rozpoznawanie obciążenia: | Tak |
| Zdejmowalna góra: | Nie |