Balay 3TS884BE Instrukcja
Oto Balay 3TS884BE (pralka) instrukcja użytkownika. 1 strony w języku Uniwersalny o wadze 0.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/1

A
B
C
D
E
F
G
2019/2014
100
Balay
3TS884BE
C
76dB
A CDEFGB
63 kWh
48 L
8.0 kg
3:29
A CDB
Rozwiązywanie problemów Balay 3TS884BE
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Długość przewodu: | 1.6 m |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Położenie urządzenia: | Wolnostojący |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 848 mm |
| Szerokość produktu: | 598 mm |
| Głębokość produktu: | 546 mm |
| Waga produktu: | 67300 g |
| Rozmiar produktu: | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Kolor drzwiczek: | Biały |
| Dostosowany do paneli: | Tak |
| Głębokość przy otwartych drzwiach: | 956 mm |
| Funkcja AquaStop: | Nie |
| Opóźniony start czasomierza: | Tak |
| Opóźniony start: | 24 h |
| Klasa emisji hałasu: | B |
| Obciążenie: | 2300 W |
| Pobór wody na cykl: | 48 l |
| Klasa wydajności energetycznej: | C |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 63 kWh |
| Wskaźnik pozostałego czasu: | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
| Pranie zużywające energię: | 0.627 kWh |
| Typ ładowania: | Od przodu |
| Zawias drzwiczek: | Lewy |
| Pojemność znamionowa: | 8 kg |
| Maksymalna prędkość obrotu: | 1200 RPM |
| Klasa wirowania (suszenia): | B |
| Poziom hałasu (pranie): | 52 dB |
| Poziom hałasu (wirowanie): | 76 dB |
| Programy prania: | Delicate/silk, Quick, Spin/drain, Synthetics 40°C, White, Wool |
| Pojemność bębna: | 55 l |
| Czas cyklu (max): | 209 min |
| Regulowana prędkość obrotów: | Tak |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem: | Tak |
| System równoważenia balansu: | Tak |
| Podświetlenie wyświetlacza: | Tak |
| Kąt otwierania drzwi: | 90 ° |
| System kontroli piany: | Tak |
| Otwarcie drzwiczek: | Otwieranie boczne |
| Minimalna prędkość obrotu: | 400 RPM |
| Automatyczne rozpoznawanie obciążenia: | Tak |
| Automatyczny system dozowania: | Nie |
| Zdejmowalna góra: | Nie |
| Wskaźnik programu: | Tak |
| Typ drzwiczek: | Szkło hartowane |