Balay 3TS994X Instrukcja
Oto Balay 3TS994X (Pralki) instrukcja użytkownika. 1 strony w języku Universeel o wadze 0.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/1
Rozwiązywanie problemów Balay 3TS994X
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Certyfikaty: | CE |
| Waga wraz z opakowaniem: | 26500 g |
| Wejście XLR: | Tak |
| Obudowa głośnika: | Zamknięty |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperialny): | 12 " |
| Moc RMS głośnika niskotonowego: | 700 W |
| Pasmo przenoszenia subwoofera: | 44 - 118 Hz |
| Czułość głośnika niskotonowego: | 126 dB |
| Średnica głośników subwoofera: | 305 mm |
| Typ głośnika niskotonowego: | Subwoofer aktywny |
| Częstotliwość przeplotu głośnika subwoofer'a: | 100 - 100 Hz |
| Szerokość głośnika niskotonowego: | 444.5 mm |
| Głebokość głośnika niskotonowego: | 457.2 mm |
| Wysokość głośnika niskotonowego: | 400 mm |
| Ciężar głośnika niskotonowego: | 20900 g |
| Liczba subwooferów: | 1 |