Balay 3WGN1929P Instrukcja
Oto Balay 3WGN1929P (mikrofala) instrukcja użytkownika. 9 strony w języku Angielski o wadze 0.4 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/9

9000382102270489
de
en
fr
it
nl
da
p
t
es
el
no
sv
fi
ru
tr
Rozwiązywanie problemów Balay 3WGN1929P
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Waga produktu: | 14000 g |
| Obciążenie: | 1270 W |
| Wymiary produktu (SxGxW): | 453 x 320 x 280 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 10 A |
| Grill: | Tak |
| Funkcja rozmrażania: | Tak |
| Pojemność: | 17 l |
| Moc mikrofalówki: | 800 W |
| Moc grilla: | 1000 W |
| Rozmiar talerza obrotowego: | 245 mm |
| Liczba poziomów zasilania: | 5 |
| Funkcja automatycznego zegara: | Tak |
| Ilość automatycznych programów: | 1 |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW): | 290 x 274 x 194 mm |
| Zintegrowany zegar: | Tak |