Beko ASN541 Instrukcja
Oto Beko ASN541 (lodówka) instrukcja użytkownika. 32 strony w języku Engels o wadze 2.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/32
Rozwiązywanie problemów Beko ASN541
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Kremowy |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Położenie urządzenia: | Wolnostojący |
| Wysokość produktu: | 1680 mm |
| Szerokość produktu: | 600 mm |
| Głębokość produktu: | 720 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach: | 1088 mm |
| Poziom hałasu: | 38 dB |
| Obciążenie: | 110 W |
| Klasa efektywności energetycznej (stara): | A++ |
| Zawias drzwiczek: | Lewy |
| Układ: | Wyprostowany |
| Typ lamp: | LED |
| Roczne zużycie energii: | 212 kWh |
| Dwustronne drzwi: | Nie |
| Pojemność netto: | 293 l |
| Pojemność lodówki netto: | 229 l |
| Pojemność brutto: | 295 l |
| Światło wewnątrz lodówki: | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka): | Tak |
| System Multi-Airflow (lodówka): | Tak |
| Liczba półek w lodówce: | 3 |
| Liczba pojemników na warzywa: | 2 |
| Pojemność lodówki brutto: | - l |
| Pozycja zamrażarki: | Umieszczony w części górnej |
| Pojemność zamrażarki netto: | 64 l |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania: | 15 h |
| Ocena w gwiazdkach: | 4* |
| Pojemność zamrażarki brutto: | - l |
| Liczba półek w zamrażarce: | 2 |
| Komora Fresh zone: | Tak |
| Tryb klimatu: | SN-T |
| No Frost (lodówka): | Nie |
| Pojemnik na jajka: | Tak |
| No Frost (zamrażarka): | Nie |
| Palety na kostki lodu: | Tak |
| Dozownik wody: | Nie |
| Termostat: | Tak |