Beko
ekspres do kawy
CFM4350B
Beko CFM4350B Instrukcja
Oto Beko CFM4350B (ekspres do kawy) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Nederlands o wadze 0.9 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12
v+vrVj֩jWbZ\p" hiاVZLXuj[lm?zɚhoڞ,^tf֙دrVt\4gbZfa-W4%l,#v+݊%j-Lu|}_G4ͰAدv+ܕ,mq2~_sK[6VrVO쥩rV_쥩ҲrV_쥩DzrV_쥩ȲrV_쥩ͲrV_쥩ƲrV_쥩쥩ܕ,)js,ܕ,)jp,ܕ,)jpܕ,)jq쥩ܕ,)jr,ܕ,)jslܕ,)jq?v+݊%j-\w}_W4Ͱlܕ,)juܕ,)js,ܕ,)j{)jw%j6Z[)jw%j5Z)jw%j5ZO݊݊bZ1.]%j-ly}g4ͰT05bدrVٷǨ{7},sIl68݊bZf/_g4%l,Eدv+ܕ,m~sK[6͇ v+݊%j-|{}w4Ͱb ?݊bZf!&g4%l,N0O݊bZfa&g4%`v+݊%j-Z̜}4͌دv+ܕ,n1n2u~sK[6+bدrVٸŨ|8},sIlؿ݊bZf!'g4%bv+݊%j-]ܵ~_sK[6bدrVٸ|]_g4%av+݊%j-_~ΟsK[6/bدrVٺZ]g4%cv+݊%j-_~ΟsK[63bدrVٺZ^_g4%bv+݊%j-_~ΟsK[6+bدrVٺZ^_g4%l,w}:bدrVٺ]!k-z}4ͰO݊bZfu~sK[6 ԄrV쥩دv+ܕ,mX[_w4%l,#LCDE/݊bZfu~sK[68E/݊bZfui~sK[6VKZZ=!v+݊%j-|uշ7},sIl;XrbدrVٷ]a/g4%l,t0-?v+݊%j-|u7},sIlAB)`bدrVٷ]a-]}w4ͰM3KbدrVٷ]ao-^}߳w4Ͱԇ9<v+݊%j-|u7},sIl<BKbدrVٷ]o-_}߳w4ͰH5!دv+ܕ,mh[^w4%l,#LCDE/݊bZfvu~sK[6R`2IH دv+ܕ,mh{7},sIl6Xدv+ܕ,nxZ^g4%`v+݊%j-uח:},sIl݊bZfw~ΟsK[6bدrVٺ^!k-y}4Ͱ)jw%j8ZbدrVٺ^!k-z}4Ͱ)jw%j8ZbدrVٺ^!k-v}4ͰO݊bZfx~ΟsK[6wӭ,ܕ,)j~4rV쥩دv+ܕ,nZmg4%l,w}8bدrVٷ]-Z}w4ͰԘ51L+a=!v+݊%j-|uշ7},sIl=ISD /݊bZfy~ΟsK[6xbدrVٸ|]g4%`?v+݊%j-}̶~sK[6L 14-݊bZfzܶ~s[[6YX)jw%j7Z^tدv+ܕ,mh[_w4%l,4@ ݊bZf{~sK[6Ə?v+݊%j-^̵~sK[6bدrVټ_!-}40tbدrVٺ]k-}4͆دv+ܕ,n1r2ۧ8},sIl݊݊bZ1-p%j-LutnWi4%l,tRML㬥ܕ,)jr?݊bZfZ]r},sIl}MbbbدrVj֝j֜mtM4M4M4M4M5M4M4M4M4M4دد
Rozwiązywanie problemów Beko CFM4350B
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ produktu: | Ekspres do kawy typu kombi |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.25 l |
| Moc: | 900 W |
| Przyrządza espresso: | Nie |
| Przyrządza kawę: | Tak |
| Przyrządza cappuccino: | Nie |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Wbudowany młynek: | Nie |
| Typ wkładu kawy: | Kawa mielona |
| Pojemność w kubkach: | 10 kub. |
| Położenie urządzenia: | Blat |
| Typ ekspresu do kawy: | Ręczny |
| Zbiornik na kawę: | Dzbanek |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 340 mm |
| Szerokość produktu: | 200 mm |
| Głębokość produktu: | 295 mm |
| Waga produktu: | 1500 g |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 290 mm |
| Wysokość opakowania: | 340 mm |
| Głębokość opakowania: | 200 mm |
| Ilość na paczkę: | 1 szt. |
| Prąd: | 10 A |
| Minutnik: | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem: | 2000 g |
| Regulacja mocy kawy: | Nie |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Funkcja utrzymywania temperatury: | Tak |
| Stopy antypoślizgowe: | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania: | Tak |
| Przyrządza americano: | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Wiele napojów: | Tak |