Beko CWB9441XNH Instrukcja
Oto Beko CWB9441XNH (Czytać) instrukcja użytkownika. 128 strony w języku Nederlands o wadze 3.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/128
Rozwiązywanie problemów Beko CWB9441XNH
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Liczba źródeł światła: | 2 szt. |
| Rodzaj żarówki: | Halogen |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Wysokość produktu: | 740 mm |
| Szerokość produktu: | 898 mm |
| Głębokość produktu: | 490 mm |
| Waga produktu: | 11800 g |
| Poziom hałasu: | 68 dB |
| Obciążenie: | 181 W |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Światło wewnętrzne: | Tak |
| Lampy: | 28 W |
| Model: | Naścienny |
| Roczne zużycie energii: | - kWh |
| Prędkości: | 3 |
| Możliwość mycia filtra: | Tak |
| Maksymalna moc ekstrakcji: | 400 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji: | Kanałowe / obiegowe |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego: | E |
| Klasa wydajności świecenia: | G |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego: | C |
| Rodzaj filtra tłuszczu: | Węgiel |
| Moc silnika: | 181 W |
| Ilość silników: | 1 |
| Prędkość w trybie intensywnym: | Tak |
| Liczba filtrów: | 3 szt. |