Beko DSA240K31WN Instrukcja
Oto Beko DSA240K31WN (lodówka) instrukcja użytkownika. 52 strony w języku Nederlands o wadze 4.4 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/52

User Guide
HP OfficeJet Pro 8020 series
Rozwiązywanie problemów Beko DSA240K31WN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Położenie urządzenia: | Wolnostojący |
| Wysokość produktu: | 1465 mm |
| Szerokość produktu: | 540 mm |
| Głębokość produktu: | 574 mm |
| Waga produktu: | 44000 g |
| Dostosowany do paneli: | Tak |
| Poziom hałasu: | 38 dB |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Obciążenie: | - W |
| Klasa wydajności energetycznej: | F |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Roczne zużycie energii: | 228 kWh |
| Dwustronne drzwi: | Tak |
| Zużycie energii: | 0.619 kWh/24h |
| Pojemność netto: | 240 l |
| Pojemność lodówki netto: | 177 l |
| Światło wewnątrz lodówki: | Tak |
| Liczba półek w lodówce: | 1 |
| Przegródki na drzwiach lodówki: | 3 |
| Funkcja Super Cool: | Nie |
| Pozycja zamrażarki: | Umieszczony w części górnej |
| Pojemność zamrażarki netto: | 46 l |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania: | - h |
| Pojemność zamrażarki brutto: | - kg/24h |
| Liczba półek w zamrażarce: | 1 |
| Funcja szybkiego zamrażania: | Nie |
| Alarm temperatury: | Nie |
| Alarm przy otwiertych drzwiach: | Nie |
| Pojemnik na jajka: | Tak |
| Funkcja urlopu: | Nie |