Beko FSM89301GA Instrukcja
Oto Beko FSM89301GA (piec) instrukcja użytkownika. 99 strony w języku Nederlands o wadze 8.2 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/99
Rozwiązywanie problemów Beko FSM89301GA
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ produktu: | Kuchenka wolnostojąca |
| Typ kontroli: | Rotary, Touch |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Wysokość produktu: | 941 mm |
| Szerokość produktu: | 600 mm |
| Głębokość produktu: | 600 mm |
| Klasa wydajności energetycznej: | A |
| Światło wewnętrzne: | Tak |
| Samoczyszczący: | Tak |
| Pozycja przegrody: | Dolne |
| Typ przegrody do przechowywania: | Szuflada do przechowywania |
| Rodzaj płyty grzejnej: | Płyta indukcyjna strefowa |
| Liczba palników/stref gotowania: | 4 stref(y) |
| Liczba płytek elektrycznych: | 4 stref(y) |
| Liczba piekarników: | 1 |
| Źródło zasilania piekarnika: | Prąd elektryczny |
| Pojemność netto piekarnika: | 67 l |
| Pozycja piekarnika: | Dolne |
| Grill: | Tak |
| Otwieranie drzwi piekarnika: | Opadające |
| Materiał drzwi piekarnika: | Szkło |
| Liczba funkcji: | 8 |
| Nagrzewanie dolne: | Tak |
| Termoobieg: | Tak |
| Standardowe gotowanie: | Tak |
| Funkcja rozmrażania: | Tak |
| Przyłącza (prąd): | 9700 W |
| Zużycie energii (standard): | - kWh |
| Rozmiar piekarnika: | Średni |
| Ilość pozycji półek: | 5 |
| Pozycja panelu sterowania: | Przednie |
| Rodzaj czyszczenia: | Para |
| Pojemność brutto piekarnika: | - l |
| Komora do przechowywania: | Tak |
| Materiał drzwi przegrody do przechowywania: | Metal |
| Grill z wentylatorem: | Tak |
| Gorące powietrze 3D: | Tak |