Beko RCSA330K30WN Instrukcja
Oto Beko RCSA330K30WN (lodówka) instrukcja użytkownika. 76 strony w języku Engels o wadze 4.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/76
Rozwiązywanie problemów Beko RCSA330K30WN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Położenie urządzenia: | Wolnostojący |
| Wysokość produktu: | 1850 mm |
| Szerokość produktu: | 600 mm |
| Głębokość produktu: | 600 mm |
| Waga produktu: | 59000 g |
| Dostosowany do paneli: | Nie |
| Poziom hałasu: | 39 dB |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Obciążenie: | - W |
| Klasa wydajności energetycznej: | F |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Typ lamp: | LED |
| Roczne zużycie energii: | 287 kWh |
| Dwustronne drzwi: | Tak |
| Zużycie energii: | 0.73 kWh/24h |
| Pojemność netto: | 295 l |
| Urządzenie rozmrażające: | R600a |
| Pojemność lodówki netto: | 205 l |
| Tworzywo półek: | Szkło |
| Minimalna temperatura pracy: | 10 °C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji: | 38 °C |
| Pojemność brutto: | 321 l |
| Światło wewnątrz lodówki: | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka): | Tak |
| System Multi-Airflow (lodówka): | Nie |
| Liczba półek w lodówce: | 3 |
| Liczba pojemników na warzywa: | 1 |
| Przegródki na drzwiach lodówki: | 4 |
| Pozycja zamrażarki: | Umieszczony w części dolnej |
| Pojemność zamrażarki netto: | 90 l |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania: | 18 h |
| Ocena w gwiazdkach: | 4* |
| Pojemność zamrażarki brutto: | 5 kg/24h |
| Funcja szybkiego zamrażania: | Tak |
| Komora Fresh zone: | Nie |
| Maszyna do lodu: | Nie |
| Tryb klimatu: | SN-ST |
| No Frost (lodówka): | Nie |
| Pojemnik na jajka: | Tak |
| No Frost (zamrażarka): | Nie |
| Liczba półek na jajka: | 1 |
| Ilość szuflad zamrażarki: | 3 |