Beko VCM 7180 T Instrukcja
Oto Beko VCM 7180 T (odkurzacz) instrukcja użytkownika. 104 strony w języku Engels o wadze 4.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/104
Rozwiązywanie problemów Beko VCM 7180 T
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Purple, Silver |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Długość przewodu: | - m |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Waga produktu: | - g |
| Poziom hałasu: | 73 dB |
| Przeznaczenie: | Dom |
| Schowek na przewód sieciowy: | Tak |
| Model: | Cylinder próżniowy |
| Roczne zużycie energii: | 27.7 kWh |
| Maksymalna moc wejściowa: | 800 W |
| Rodzaj czyszczenia: | Suchy |
| Rodzaj pojemnika na kurz: | Bez worka |
| Ilość pyłu: | 2.8 l |
| Filtracja próżniowa powietrza: | HEPA |
| Czyszczenie powierzchni: | Carpet, Hard floor |
| Rury: | Teleskopowy |
| Tworzywo tuby: | Metal |
| Klasa HEPA: | HEPA 13 |
| Promień działania: | 11 m |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz: | Tak |
| Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego ułatwia jego przechowywanie: | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie: | Parquet brush, Turbo brush |
| Końcówka do tapicerki w zestawie: | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia: | Tak |
| Materiał kółek: | Guma |
| Maks. moc ssania: | 150 AW |