Beko
Odkurzacz robota
VRR 80214 VB
Beko VRR 80214 VB Instrukcja
Oto Beko VRR 80214 VB (Odkurzacz robota) instrukcja użytkownika. 70 strony w języku Engels o wadze 4.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/70
Rozwiązywanie problemów Beko VRR 80214 VB
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 0.3 l |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 95 mm |
| Szerokość produktu: | 342 mm |
| Głębokość produktu: | 342 mm |
| Waga produktu: | 4470 g |
| Szerokość opakowania: | 445 mm |
| Wysokość opakowania: | 360 mm |
| Głębokość opakowania: | 400 mm |
| Czas ładowania: | 5 h |
| Poziom hałasu: | 65 dB |
| Pojemność baterii: | 3200 mAh |
| Technologia baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga wraz z opakowaniem: | 9800 g |
| Czas pracy: | 150 min |
| Kształt: | Okrągły |
| Pojemność na kurz (łącznie): | 0.4 l |
| System filtracji HEPA: | Nie |
| Średnica: | 342 mm |
| Moc ssania: | 2700 Pa |
| Czas pracy baterii: | 130 m² |
| Automatyczny powrót stacji bazowej: | Tak |
| Rozpoznawanie krawędzi: | Tak |
| Typ szczotki: | Szczotka boczna |