Bose F1 Powered 731444-1110 Instrukcja
Oto Bose F1 Powered 731444-1110 (subwoofer) instrukcja użytkownika. 24 strony w języku Engels o wadze 2.2 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/24
Rozwiązywanie problemów Bose F1 Powered 731444-1110
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Pobór mocy: | 200 W |
| Waga wraz z opakowaniem: | 24900 g |
| Wejście XLR: | Tak |
| Diody LED: | Zasilanie |
| Współczynnik zawartości harmonicznych: | 0.1 % |
| Materiały: | Steel, Wood |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperialny): | 10 " |
| Moc RMS głośnika niskotonowego: | 1000 W |
| Pasmo przenoszenia subwoofera: | 38 - 250 Hz |
| Typ głośnika niskotonowego: | Subwoofer aktywny |
| Częstotliwość przeplotu głośnika subwoofer'a: | 40 - 100 Hz |
| Szerokość głośnika niskotonowego: | 410.16 mm |
| Głebokość głośnika niskotonowego: | 448.5 mm |
| Wysokość głośnika niskotonowego: | 688 mm |
| Ciężar głośnika niskotonowego: | 24900 g |
| Bezprzewodowy subwoofer: | Nie |
| Liczba subwooferów: | 2 |