Bose LT 9403 Instrukcja
Oto Bose LT 9403 (głośnik) instrukcja użytkownika. 32 strony w języku Nederlands o wadze 2.2 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/32
Rozwiązywanie problemów Bose LT 9403
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wysokość produktu: | 41 mm |
| Szerokość produktu: | 59 mm |
| Głębokość produktu: | 29 mm |
| Waga produktu: | 42 g |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 102 mm |
| Wysokość opakowania: | 248 mm |
| Głębokość opakowania: | 102 mm |
| Obsługiwany typ USB: | Micro-USB |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Typ HD: | 4K Ultra HD |
| Pojemność baterii: | 900 mAh |
| Technologia baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ ekranu: | LCD |
| Długość przekątnej ekranu: | 2 " |
| Obsługiwane typy kart pamięci: | MicroSD (TransFlash),microSDHC |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 64 GB |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 120 fps |
| Wi-Fi: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | H.264,MOV |
| Przewody: | USB |
| Kompatybilność 3D: | Nie |
| Waga wraz z opakowaniem: | 496 g |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe: | Android,iOS |
| Nośniki: | Karta pamięci |
| Napięcie baterii: | 3.7 V |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: | - h |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Zestaw do montażu: | Tak |
| Rozdzielczość statycznego obrazu: | 4608×3456, 4032×3024, 3246 x 2448, 2592 x 1944, 1600 x 1200 |
| Typ przetwornika obrazu: | CMOS |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu: | 4608 x 3456 px |
| Suma megapikseli: | 8 MP |
| Format kompresji zdjęć: | JPG |
| Rozdzielczości wideo: | 1280 x 720,1920 x 1080,2688 x 1520,3840 x 2160 px |
| Maksymalna rozdzielczość filmu: | 3840 x 2160 px |
| Kąt pola widzenia (FOV): | 170 ° |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Dołączony akumulator: | Tak |
| Tryb foto: | Tak |
| Ekran Flip-out: | Nie |
| Liczba portów Mini HDMI: | 1 |
| Obudowa do zdjęć podwodnych: | Tak |
| Karta pamięci w zestawie: | Nie |