Bose PowerMatch PM4250N Instrukcja
Oto Bose PowerMatch PM4250N (odbiornik) instrukcja użytkownika. 23 strony w języku Angielski o wadze 1.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/23

PowerMatch
®
Configurable Professional Power Amplifiers
Installation and Operating Guide
PM8500 / PM8500N
PM8250 / PM8250N
PM4500 / PM4500N
PM4250 / PM4250N
Rozwiązywanie problemów Bose PowerMatch PM4250N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 88 mm |
| Szerokość produktu: | 483 mm |
| Głębokość produktu: | 525 mm |
| Waga produktu: | 11100 g |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Technologia łączności: | Przewodowa |
| Moc wyjściowa (RMS): | 1000 W |
| Przeznaczenie: | Przedstawienie/scena |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90 % |
| Kanały wyjścia audio: | - kan. |
| Liczba portów USB 2.0: | 1 |
| Moc szczytowa na kanał: | - W |
| Klasa wzmacniacza: | D |
| Współczynnik zawartości harmonicznych: | 0.4 % |
| Stosunek sygnału do szumu: | 99 dB |
| Zasięg częstotliwości: | 20 - 20000 Hz |
| Ustawienia korektora: | Tak |
| Współczynnik tłumienia: | 1000 |
| Funkcja pomostowa: | Tak |
| Moc pomostowa wyjścia na kanał (4 Ohm): | 250 W |
| Regulacja wzmocnienia: | Cyfrowy |
| Moc pomostowa wyjścia na kanał (8 Ohm): | 250 W |