Bose
kino domowe
Smart Soundbar 300
Bose Smart Soundbar 300 Instrukcja
Oto Bose Smart Soundbar 300 (kino domowe) instrukcja użytkownika. 27 strony w języku Polski o wadze 1.9 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/27

PRIME /
ProArt /
TUF GAMING
Intel 700
Series
BIOS Manual
Motherboard
Rozwiązywanie problemów Bose Smart Soundbar 300
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Długość przewodu: | 1.52 m |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 100-240 V |
| Wysokość produktu: | 57.1 mm |
| Szerokość produktu: | 698.5 mm |
| Głębokość produktu: | 101.6 mm |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Tak |
| Technologia łączności: | Przewodowy i Bezprzewodowy |
| Bluetooth: | Tak |
| Wersja Bluetooth: | 4.2 |
| Moc wyjściowa (RMS): | - W |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Przewody: | AC, Optical |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0.5 W |
| Kanały wyjścia audio: | - kan. |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio: | 1 |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Baterie w zestawie: | Tak |
| Montaż naścienny / rzutowanie na sufit: | Tak |
| Dołączony subwoofer: | Nie |
| Waga panelu głośnikowego: | 3175 g |
| Moc panelu głośnikowego RMS: | - W |
| Audio Return Channel (ARC): | Tak |
| Obsługa Apple AirPlay 2: | Tak |
| Zużycie energii soundbaru: | 100 W |
| Spotify Connect: | Tak |