Bose
podstawa/stacja dokująca
SoundLink Mini II
Bose SoundLink Mini II Instrukcja
Oto Bose SoundLink Mini II (podstawa/stacja dokująca) instrukcja użytkownika. 26 strony w języku Nederlands o wadze 1.3 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/26
Rozwiązywanie problemów Bose SoundLink Mini II
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Typ produktu: | Głośnik mono przenośny |
| Rodzaj zasilania: | AC, Battery |
| Wysokość produktu: | 51 mm |
| Szerokość produktu: | 180 mm |
| Głębokość produktu: | 58 mm |
| Waga produktu: | 670 g |
| Długość kabla: | 1.37 m |
| Rekomendowane użycie: | Uniwersalne |
| Technologia łączności: | Przewodowy i Bezprzewodowy |
| Bluetooth: | Tak |
| Impedancja: | - Ω |
| Ilość głośników: | 1 |
| Moc wyjściowa (RMS): | - W |
| Wi-Fi: | Nie |
| Kanały wyjścia audio: | 1.0 kan. |
| Zasilanie: | 100 - 240 V |
| Wejście AUX: | Tak |
| Zasięg częstotliwości: | - Hz |
| Połączenie USB: | Tak |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: | 7 h |
| Pasmo Bluetooth: | 9 m |