Bose T8S ToneMatch Instrukcja
Oto Bose T8S ToneMatch (mikser) instrukcja użytkownika. 48 strony w języku Nederlands o wadze 4.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/48
Rozwiązywanie problemów Bose T8S ToneMatch
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Wysokość produktu: | 83 mm |
| Szerokość produktu: | 311 mm |
| Głębokość produktu: | 214 mm |
| Waga produktu: | 1900 g |
| Liczba kanałów: | 8 kan. |
| Liczba portów USB 2.0: | 1 |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| Wejście AUX: | Tak |
| Cyfrowe przetwarzanie dźwięku: | - bit |
| Porty wyjściowe AUX: | 4 |