Creative Sound Blaster Tactic3D RAGE Instrukcja
Oto Creative Sound Blaster Tactic3D RAGE (słuchawka) instrukcja użytkownika. 31 strony w języku Angielski o wadze 1.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/31

Rozwiązywanie problemów Creative Sound Blaster Tactic3D RAGE
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Typ produktu: | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia: | Opaska na głowę |
| Rekomendowane użycie: | Gaming |
| Typ zestawu słuchawkowego: | Stereofoniczny |
| Technologia łączności: | Bezprzewodowy |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 GHz |
| Budowa słuchawek: | Okolicz fonetyczny |
| Pasmo przenoszenia: | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja: | 32 Ω |
| Czułość słuchawek: | 102 dB |
| Typ mikrofonu: | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu: | 100 - 6500 Hz |
| Impedancja mikrofonu: | 2200 Ω |
| Średnica głośnika: | 50 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac: | Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion |
| Rodzaj magnesu: | Neodym |
| Minimalny procesor: | Intel® Pentium® 4 |
| Mikrofon z redukcją szumów: | Tak |