Creative
karta dźwiękowa
Sound BlasterX G6
Creative Sound BlasterX G6 Instrukcja
Oto Creative Sound BlasterX G6 (karta dźwiękowa) instrukcja użytkownika. 2 strony w języku Engels o wadze 0.9 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/2
Rozwiązywanie problemów Creative Sound BlasterX G6
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, Gold |
| Wysokość produktu: | 24 mm |
| Szerokość produktu: | 70 mm |
| Głębokość produktu: | 111 mm |
| Waga produktu: | 144 g |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Zgodny z Mac: | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac: | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Wewnętrzny: | Nie |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Przewody: | Micro-USB, TOSLINK Digital Optical |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 84733020 |
| Kanały wyjścia audio: | 7.1 kan. |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio: | 1 |
| Wyjście liniowe: | Tak |
| Diody LED: | Tak |
| Mikrofon: | Tak |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Wskaźnik LED zasilania: | Tak |
| Wejście liniowe: | Tak |
| Przetwornik cyfrowo-analogowy: | 32-bit/384kHz |
| Zasilane prze USB: | Tak |
| Wejście cyfrowe audio: | 1 |
| Interfejs hosta: | USB |
| USB: | Tak |
| Minimalna ilość pamięci RAM: | 1024 MB |
| Minimalna ilość miejsca w pamięci komputerowej: | 600 MB |
| Technologia dolby: | Dolby Digital |
| Jakość audio: | 32 bit |
| Współczynnik sygnału do szumu: | 130 dB |