Creative
zestaw słuchawkowy
WP-450
Creative WP-450 Instrukcja
Oto Creative WP-450 (zestaw słuchawkowy) instrukcja użytkownika. 80 strony w języku Nederlands o wadze 2.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/80
Rozwiązywanie problemów Creative WP-450
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ produktu: | Zestaw słuchawkowy |
| Waga produktu: | 114 g |
| Styl noszenia: | Opaska na głowę |
| Rekomendowane użycie: | Połączenia/muzyka |
| Typ zestawu słuchawkowego: | Stereofoniczny |
| Czas rozmowy: | 9 h |
| Czas odtwarzania muzyki: | 9 h |
| Technologia łączności: | Bezprzewodowy |
| Bluetooth: | Tak |
| Profile Bluetooth: | A2DP, AVRCP, HFP |
| Wersja Bluetooth: | 2.1+EDR |
| Zasięg bezprzewdowego router'a: | 10 m |
| Budowa słuchawek: | Supra fonetyczny |
| Pasmo przenoszenia: | 18 - 22000 Hz |
| Impedancja: | 32 Ω |
| Typ mikrofonu: | Wbudowany mikrofon |
| Częstotliwość mikrofonu: | - Hz |
| Czas ładowania: | 1 h |
| Średnica głośnika: | 34 mm |
| Technologia baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Regulacja głośności: | Cyfrowy |
| Możliwość złożenia: | Tak |
| Akumulatorek: | Tak |
| Rodzaj magnesu: | Neodym |