Creative ZiiSound D5x Instrukcja
Oto Creative ZiiSound D5x (głośnik) instrukcja użytkownika. 27 strony w języku Angielski o wadze 0.9 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/27

1
Model No./ : MF8115型号
Rozwiązywanie problemów Creative ZiiSound D5x
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Wysokość produktu: | 100 mm |
| Szerokość produktu: | 425 mm |
| Głębokość produktu: | 103 mm |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Rekomendowane użycie: | Uniwersalne |
| Technologia łączności: | Przewodowy i Bezprzewodowy |
| Bluetooth: | Tak |
| Impedancja: | - Ω |
| Moc wyjściowa (RMS): | - W |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 45 °C |
| Przewody: | Audio (3.5mm) |
| Kanały wyjścia audio: | 1.0 kan. |
| Prąd wyjściowy adaptera AC: | 3.5 A |
| Wejście AUX: | Tak |
| Kompatybilność dokowania produktów Apple: | iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPod Classic 6, iPod Nano 3, iPod Nano 4, iPod Nano 5, iPod Nano 6, iPod Touch 1, iPod Touch 2, iPod Touch 3, iPod Touch 4 |
| Zasięg częstotliwości: | - Hz |
| Rozmieszczenie głośników: | Plansza/półka |
| Wzmacniacz: | Wbudowany |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC: | 15 V |
| Złącze 3,5 mm: | Tak |
| Przystosowane do użytku na zewnątrz: | Nie |
| Pasmo Bluetooth: | 10 m |