Cuisinart ICE-21 Instrukcja
Oto Cuisinart ICE-21 (maszyna do produkcji lodów) instrukcja użytkownika. 36 strony w języku Angielski o wadze 1.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/36

Automatic Frozen Yogurt-Ice Cream & Sorbet Maker
INSTRUCTION AND
RECIPE BOOKLET
For your safety and continued enjoyment of this product, always read the instruction book carefully before using.
ICE-21
Rozwiązywanie problemów Cuisinart ICE-21
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Wysokość produktu: | 268 mm |
| Szerokość produktu: | 229 mm |
| Głębokość produktu: | 241 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 4490 g |
| Pojemność miski: | 1.4 l |
| Przygotowanie mrożonych jogurtów: | Tak |
| Przygotowanie sorbetów: | Tak |
| Czas przygotowania: | 20 min |
| Liczba umywalek: | 1 mis(y) |