EZVIZ C2C Instrukcja
Oto EZVIZ C2C (Kamera monitorująca) instrukcja użytkownika. 9 strony w języku Nederlands o wadze 0.2 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/9
Rozwiązywanie problemów EZVIZ C2C
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Szary |
| Rodzaj zasilania: | Battery,DC |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| Wysokość produktu: | 70 mm |
| Szerokość produktu: | 447 mm |
| Głębokość produktu: | 231 mm |
| Waga produktu: | 3600 g |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Technologia łączności: | Przewodowa |
| Efekty dźwiękowe: | Delay,Looper |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Liczba portów USB 2.0: | 1 |
| Rodzaj baterii: | AA |
| Liczba baterii: | 6 |
| Baterie w zestawie: | Tak |
| Wejście AUX: | Tak |
| Czas operacyjny: | 7 h |
| 6,35 mm (1/4 cala) wejście: | 1 |
| Łatwy do odczytu wyświetlacz: | Tak |
| 6,35 mm (1/4 cala) wyjście: | 1 |
| Przepływność: | 24 bit |
| Maksymalny czas nagrywania loopera: | 38 s |