EZVIZ
dzwonek do drzwi
EP3X Pro
EZVIZ EP3X Pro Instrukcja
Oto EZVIZ EP3X Pro (dzwonek do drzwi) instrukcja użytkownika. 27 strony w języku Angielski o wadze 1.2 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/27

. . Hangzhou EZVIZ Soware Co., Ltd ©
.("EZVIZ" ) Hangzhou EZVIZ Soware Co., Ltd.
("" )
. EZVIZ .EZVIZ
. .
™ .
.( http://www.ezviz.com )
2023 –
. EZVIZ EZVIZ ™ ™
.
EZVIZ " "
EZVIZ . - -
. EZVIZ
. EZVIZ
( : EZVIZ
( ( (
.
EZVIZ .
EZVIZ
. .
. EZVIZ .
.
Rozwiązywanie problemów EZVIZ EP3X Pro
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Rodzaj zasilania: | AC, Battery, Solar |
| Technologia łączności: | Przewodowy i Bezprzewodowy |
| Tryb nocny: | Tak |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Liczba baterii: | 1 |
| Wbudowana kamera/aparat: | Tak |
| Typ mocowania: | Ściana |
| Obsługiwane tryby wideo: | 1080p |
| Zdalne wsparcie smartfona: | Tak |
| Rozmiar przetwornika obrazu: | 1/2.8 " |
| Typ przetwornika obrazu: | CMOS |
| Maksymalna rozdzielczość filmu: | 2048 x 1296 px |
| Regulowanie jakości: | DNR |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision): | 6 m |
| Aktywny alarm włamania: | Tak |
| Poprzeczny punkt widzenia: | 162 ° |
| Transmisja: | 3 W |
| Napięcie panelu solarnego: | 8.1 V |
| Zasilanie panelu słonecznego: | 240 mA |
| Moc maksymalna panelu słonecznego: | 1.2 W |
| Dołączony panel słoneczny: | Tak |
| Temperatura pracy panelu słonecznego (T-T): | -20 - 50 °C |
| Wymiary kolektora słonecznego (SxGxW): | 126 x 56 x 44 mm |