EZVIZ HP7 Instrukcja
Oto EZVIZ HP7 (inteligentny dom) instrukcja użytkownika. 18 strony w języku Engels o wadze 1.4 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/18
Rozwiązywanie problemów EZVIZ HP7
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny, Srebrny |
| Wysokość produktu: | 111.6 mm |
| Szerokość produktu: | 180.3 mm |
| Głębokość produktu: | 15.2 mm |
| Technologia łączności: | Przewodowy i Bezprzewodowy |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4/5 GHz |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Długość przekątnej ekranu: | 7 " |
| Obsługiwane typy kart pamięci: | MicroSD (TransFlash) |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 512 GB |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -30 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 0 - 95 % |
| Rozdzielczość: | 1024 x 600 px |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 15 fps |
| Tryb nocny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Głośnik: | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | H.264, H.265 |
| Pobór mocy: | 8 W |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: | 1 |
| System dźwięku: | 2-drożny |
| Kolor: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Rodzaj mocy jednostki wewnętrznej: | DC |
| Jednostka wewnętrzna w zestawie: | Tak |
| Zestaw do montażu: | Tak |
| Typ przetwornika obrazu: | CMOS |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu: | 2048 x 1296 px |
| Typ diody LED: | Podczerwień |
| Czujnik ruchu: | Tak |
| Wielkość czujnika CCD: | 1/2.7 " |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision): | 6 m |
| Gniazdo karty pamięci: | Tak |
| Maksymalna ilość obsługiwanych kamer: | 1 |
| Jednostka zewnętrzna w zestawie: | Tak |
| Funkcja wykrywania ruchu: | Tak |
| Wymiary stacji przy drzwiach (szer. x głęb. x wys.): | 86.75 x 19.5 x 160.7 mm |
| Przykrycie chroniące przed deszczem: | Tak |
| Liczba dzwonków: | 20 |