OBH Nordica 6542 Instrukcja
Oto OBH Nordica 6542 (urządzenie do pieczenia chleba) instrukcja użytkownika. 80 strony w języku Engels o wadze 1.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/80
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica 6542
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Moc: | 600 W |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| Opóźniony start czasomierza: | Tak |
| Opóźniony start: | 13 h |
| Zasilanie: | 230V |
| Okienko: | Tak |
| Minimalna waga chleba: | 600 g |
| Maksymalna waga chleba: | 750 g |
| Funkcja przygotowywania dżemu: | Tak |
| Programy wyrabiania chleba & ciasta: | Cake dough, Dough, French bread, Wheat bread |
| Funkcja utrzymywania temperatury: | Tak |
| Liczba programów: | 12 |