OBH Nordica
maszynka go golenia
Attraxion Classic 5510
OBH Nordica Attraxion Classic 5510 Instrukcja
Oto OBH Nordica Attraxion Classic 5510 (maszynka go golenia) instrukcja użytkownika. 53 strony w języku Engels o wadze 2.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/53
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Attraxion Classic 5510
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Źródło zasilania: | Bateria |
| Szerokość opakowania: | 110 mm |
| Wysokość opakowania: | 40 mm |
| Głębokość opakowania: | 150 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 200 g |
| Rodzaj baterii: | AA |
| Baterie w zestawie: | Nie |
| Szczoteczka do czyszczenia: | Tak |
| Wbudowane światło: | Tak |
| Zastosowanie trymera: | Ear, Eyebrow, Nose |