OBH Nordica
zwierzę domowe
Attraxion Classic HH1603N0
OBH Nordica Attraxion Classic HH1603N0 Instrukcja
Oto OBH Nordica Attraxion Classic HH1603N0 (zwierzę domowe) instrukcja użytkownika. 28 strony w języku Engels o wadze 1.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/28
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Attraxion Classic HH1603N0
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Moc: | 6 W |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Szerokość opakowania: | 55 mm |
| Wysokość opakowania: | 150 mm |
| Głębokość opakowania: | 223 mm |
| Ładowanie akumulatora: | Nie |
| Szerokość nożyka: | 40 mm |
| Maksymalna długość włosa: | 12 mm |
| Minimalna długość włosa: | 1 mm |
| Tworzywo wykonania noży: | Stal nierdzewna |