OBH Nordica
Golarka
Attraxion Precision Style Set 5595
OBH Nordica Attraxion Precision Style Set 5595 Instrukcja
Oto OBH Nordica Attraxion Precision Style Set 5595 (Golarka) instrukcja użytkownika. 36 strony w języku Angielski o wadze 2.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/36
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Attraxion Precision Style Set 5595
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Źródło zasilania: | AC/Bateria |
| Napięcie wejściowe AC: | 100-240 V |
| Szerokość opakowania: | 110 mm |
| Wysokość opakowania: | 200 mm |
| Głębokość opakowania: | 130 mm |
| Czas ładowania: | 1.5 h |
| Technologia baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga wraz z opakowaniem: | 680 g |
| Rodzaj baterii: | Wbudowana bateria |
| Ładowanie akumulatora: | Tak |
| Materiał ostrza: | Stal nierdzewna |
| Maksymalna długość włosa: | 13 mm |
| Minimalna długość włosa: | 0.5 mm |
| Czas pracy: | 60 min |
| Napięcie baterii: | 3.7 V |
| Zastosowanie trymera: | Beard, Ear, Nose |
| Liczba dostępnych nasadek do różnych długości: | 14 |
| Maksymalna szerokość cięcia: | 25 mm |