OBH Nordica
kanapki z klipsem
Chili 6943
OBH Nordica Chili 6943 Instrukcja
Oto OBH Nordica Chili 6943 (kanapki z klipsem) instrukcja użytkownika. 24 strony w języku Angielski o wadze 0.4 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/24

Type 6943
chilli //
sandwich grill //
Grills 2
sandwiches //
Easy to clean //Pilot lamps // Non-stick
coating //
Kitchen
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Chili 6943
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, Red |
| Moc: | 700 W |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Długość kabla: | 1.2 m |
| Powłoka nieprzywierająca: | Tak |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Robienie gofrów: | Nie |
| Ilość kanapek: | 2 |
| Grillowanie: | Nie |