OBH Nordica
odkurzacz
Compact Power
OBH Nordica Compact Power Instrukcja
Oto OBH Nordica Compact Power (odkurzacz) instrukcja użytkownika. 2 strony w języku Angielski o wadze 2.7 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/2
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Compact Power
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
| Typ kontroli: | Buttons, Rotary |
| Długość przewodu: | 6.2 m |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 290 mm |
| Wysokość opakowania: | 293 mm |
| Głębokość opakowania: | 495 mm |
| Poziom hałasu: | 75 dB |
| Przeznaczenie: | Dom |
| Waga wraz z opakowaniem: | 6630 g |
| Model: | Bęben próżniowy |
| Roczne zużycie energii: | 28 kWh |
| Maksymalna moc wejściowa: | 750 W |
| Rodzaj czyszczenia: | Suchy |
| Rodzaj pojemnika na kurz: | Worek na kurz |
| Ilość pyłu: | - l |
| Czyszczenie powierzchni: | Carpet, Hard floor |
| Rury: | Teleskopowy |
| Promień działania: | 8.8 m |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz: | Nie |
| Szczotki próżniowe w zestawie: | Turbo brush, Universal brush |
| Liczba kół: | 2 szt. |
| Uchwyty do przenoszenia: | Tak |
| Regulacja mocy: | Mechaniczny |
| Liczba nasadek: | 1 |
| Ilość uchwytów: | 1 |