OBH Nordica
koc i poduszka elektryczna
Cosy Hug 4096
OBH Nordica Cosy Hug 4096 Instrukcja
Oto OBH Nordica Cosy Hug 4096 (koc i poduszka elektryczna) instrukcja użytkownika. 36 strony w języku Engels o wadze 2.6 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/36
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Cosy Hug 4096
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Moc: | 150 W |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Szerokość produktu: | 1300 mm |
| Głębokość produktu: | 1600 mm |
| Szerokość opakowania: | 120 mm |
| Wysokość opakowania: | 380 mm |
| Głębokość opakowania: | 300 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1600 g |
| Model: | Koc elektryczny |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem: | Tak |
| Materiały: | Poliester |
| Zmywalny: | Tak |
| Liczba osób: | 1 os. |
| Odłączany przewód: | Tak |