OBH Nordica
Robot kuchenny
Easy Force FO2441S0
OBH Nordica Easy Force FO2441S0 Instrukcja
Oto OBH Nordica Easy Force FO2441S0 (Robot kuchenny) instrukcja użytkownika. 44 strony w języku Angielski o wadze 3.3 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/44
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Easy Force FO2441S0
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Moc: | 700 W |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Długość przewodu: | 2.4 m |
| Szerokość opakowania: | 273 mm |
| Wysokość opakowania: | 366 mm |
| Głębokość opakowania: | 456 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 5200 g |
| Pojemność miski: | 2.4 l |
| Regulowana prędkość: | Nie |
| Prędkości: | 2 |
| Wyciskarka do cytrusów: | Nie |
| Materiał wykonania miski: | Plastik |
| Materiał ostrza: | Stal nierdzewna |
| Części wodoodporne: | Tak |
| Funkcja pulse: | Tak |
| Funkcja zagniatania: | Tak |
| Maszynka do mielenia mięsa: | Nie |
| Wbudowane wagi: | Nie |
| Mielenie kawy: | Nie |
| Możliwość umycia w zmywarce: | Tak |