OBH Nordica
Niesklasyfikowane
Easy Fresh 7965
OBH Nordica Easy Fresh 7965 Instrukcja
Oto OBH Nordica Easy Fresh 7965 (Niesklasyfikowane) instrukcja użytkownika. 68 strony w języku Angielski o wadze 4.6 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/68
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Easy Fresh 7965
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ produktu: | Piekarnik wodny sous vide |
| Moc: | 100 W |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Szerokość opakowania: | 95 mm |
| Wysokość opakowania: | 15 mm |
| Głębokość opakowania: | 480 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1730 g |
| Długość kabla zasilającego: | 1 m |