OBH Nordica
żelazko
Grand Prix
OBH Nordica Grand Prix Instrukcja
Oto OBH Nordica Grand Prix (żelazko) instrukcja użytkownika. 44 strony w języku Engels o wadze 4.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/44
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Grand Prix
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, Grey, Red |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.5 l |
| Bezprzewodowy: | Nie |
| Długość przewodu: | 1.8 m |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Waga produktu: | 4950 g |
| Silne uderzenie pary: | 120 g/min |
| Tworzywo podstawki/stopki: | Płyta ceramiczna |
| System antyskalowy: | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania: | Tak |
| Zamykanie: | Tak |
| Ciągły strumień pary: | - g/min |
| Moc żelazka: | 2400 W |
| Maksymalne ciśnienie pary: | 6 bar |
| Czas ogrzewania: | 2 min |