OBH Nordica
toster
Gravity 2700
OBH Nordica Gravity 2700 Instrukcja
Oto OBH Nordica Gravity 2700 (toster) instrukcja użytkownika. 34 strony w języku Engels o wadze 3.6 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/34
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Gravity 2700
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Stal nierdzewna |
| Moc: | 1000 W |
| Długość przewodu: | 1.1 m |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Schowek na przewód sieciowy: | Tak |
| Funkcja rozmrażania: | Tak |
| Stopy antypoślizgowe: | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania: | Tak |
| Liczba kromek: | - kaw. |
| Przysisk Stop/Anuluj: | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki: | Tak |