OBH Nordica
kąpiel stóp
Infrared Foot Spa 6063
OBH Nordica Infrared Foot Spa 6063 Instrukcja
Oto OBH Nordica Infrared Foot Spa 6063 (kąpiel stóp) instrukcja użytkownika. 29 strony w języku Engels o wadze 2.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/29
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Infrared Foot Spa 6063
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Blue, White |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 230 V |
| Szerokość opakowania: | 360 mm |
| Wysokość opakowania: | 410 mm |
| Głębokość opakowania: | 200 mm |
| Pobór mocy: | 90 W |
| Waga wraz z opakowaniem: | 3200 g |
| Schowek na przewód sieciowy: | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury: | Tak |
| Dołączony wyświetlacz: | Nie |
| Gumowe nóżki: | Tak |
| Ciepło podczerwieni: | Tak |
| Funkcje masażu: | Tak |
| Funkcja bąbelków: | Tak |
| Liczba rolek masujących: | 2 |
| Masaż wibracyjny: | Tak |