OBH Nordica Inox Instrukcja
Oto OBH Nordica Inox (urządzenie do gotowania ryżu) instrukcja użytkownika. 10 strony w języku Angielski o wadze 0.4 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/10

Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Inox
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, Red |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.2 l |
| Regulowany termostat: | Nie |
| Schowany element grzewczy: | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika: | Tak |
| Moc: | 2200 W |
| Bezprzewodowy: | Tak |
| Pokrywa na zawiasach: | Tak |
| Obrotowa podstawa: | Tak |
| Długość przewodu: | 0.7 m |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Schowek na przewód sieciowy: | Tak |
| Stopy antypoślizgowe: | Tak |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy: | Pedał |